background-title

Wielce Szanowni Państwo!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Hero Collection - Fabryka Umundurowania Braci Kłoskowskich to rodzinne przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe działające nieprzerwanie od 1989 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas, nieustannie produkując umundurowanie i pasja, z jaką pracujemy, pozwala dostarczać naszym klientom świetne, sprawdzone i nowoczesne wyroby. Jesteśmy świadomi tego, iż wielu naszych Klientów spędza w mundurze większość swego aktywnego czasu. Od stycznia 2002 roku możemy pochwalić się międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9001. Z naszej oferty skorzystały już dziesiątki tysięcy funkcjonariuszy służb mundurowych, a szyte przez nas mundury używane są w całej Europie Zachodniej, a także w USA i Kanadzie.

Od roku 1999 zajmujemy się również obsługą produkcji filmowych i teatralnych. Z dumą możemy powiedzieć, że przez ten czas dzięki ciężkiej pracy i konsekwentnej polityce marketingowej zdobyliśmy dominującą pozycję w tej branży. Ponad 250 polskich i światowych produkcji filmowych skorzystało z naszego serwisu. Mieliśmy zaszczyt ubierać największe gwiazdy Hollywood, kina europejskiego i polskiego. Na stałe współpracujemy również z wieloma teatrami, szyjąc dla nich kostiumy teatralne i mundury historyczne.

Każdy z oferowanych na stronie wyrobów jest produkowany przez naszą firmę i posiada roczną gwarancję. Pracownie krawiectwa ciężkiego, lekkiego, miarowego, umundurowania historycznego, czapnictwa, haftu, grawerska oraz obuwnicza podejmą się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Będziemy dumni mogąc zaliczyć Państwa do grona naszych klientów i w każdej chwili mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc i poradę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mundurów dla policji, wojska, straży miejskiej oraz innych służb mundurowych.

Bracia Krzysztof i Roman Kłoskowscy